آغاز پخش سريال‌هاي جديد در «آي‌فيلم»

لوگوی شبکه آی فیلم

شبکه ی آی فیلم که از طریق دستگاه های دریافت کننده ی دیجیتال قابل دیدن است،به پخش سریال های ایرانی به زبان عربی می پردازد،در خبر زیر زمان پخش این سریال ها را در اختیار شما میگذاریم:

شما میتوانید زبان دستگاه خود را به حالت فارسی بگذارید تا این شبکه رو به زبان فارسی و سریال های آن به زبان فارسی برای شما پخش شود

شبكه فيلم و سريال عربي(آي‌فيلم)،‌ پخش سريال‌هاي جديدي را شروع كرده است. «اغما»،‌ «خط قرمز»، «پليس جوان»، «شهريار» و «آپارتمان» از جمله سريال‌هايي هستند كه پخش آن‌ها در هفته جاري شروع مي‌شود.

سريال «اغما» به كارگرداني سيروس مقدم كه رمضان سال 86 از شبكه اول سيما روي آنتن رفت،‌ از 31 فروردين ـ پنجشنبه ـ از شبكه آي‌فيلم پخش مي‌شود. اين سريال قرار است هر روز از ساعت 17 و 30 پخش شود.

سريال «خط قرمز»‌ به كارگرداني قاسم جعفري، از شب گذشته جايگزين «پدر سالار» شده است. «خط قرمز» هر روز از ساعت 18 و 30 دقيقه به وقت تهران روي آنتن آي‌فيلم مي‌رود.

پخش سريال «همسران» كه قبل از نوروز امسال شروع شده بود،‌ فردا ـ سه‌شنبه ـ به پايان مي‌رسد و از روز چهارشنبه ـ 30 فروردين ماه ـ مجموعه «شهريار» به جاي آن پخش مي‌شود.

آي‌فيلم همچنين از فردا ـ 29 فروردين ماه ـ «آپارتمان»‌ را روي آنتن مي‌برد. اين مجموعه هر شب از ساعت 20 و 30 پخش خواهد شد.

«پليس جوان» نيز ديگر سريالي است كه پخش آن از دو روز گذشته آغاز شده،‌ اين سريال،‌ در كنداكتور شبكه آي‌فيلم،‌ جايگزين «پاورچين» شده و هر شب از ساعت 21 و 30 دقيقه روي آنتن مي‌رود.

 

منبع : ایسنا

ادامه مطلب ادامه مطلب
ادامه مطلب